top of page
Odporúčané príspevky

Veľkonočná pátračka


Pred veľkonočnými prázdninami sa Žiacka školská rada podujala k organizácií Veľkonočnej pátračky. Mladší aj starší žiaci boli vyzvaní k náročnej pátracej akcii, ktorej cieľom bolo nájsť čo najviac čokoládových vajíčok v budove školy v priebehu piatich minút. Bolo úžasné sledovať ten zápal a túžbu po nájdení všetkých vajíčok. Nebolo to veru jednoduché, pretože vajíčka boli naozaj veľmi premyslene zakamuflované a ukryté na miestach, kde by ste to ani vy nečakali. Výsledkom pátračky bolo úspešné nájdenie veľkej väčšiny vajíčok a to najmä vďaka triedam 1.B, 2.B, 5.A a 6.B, ktoré boli v pátračke najúspešnejšie. Ich odmenou je jedna vyučovacia hodina, ktorú namiesto pedagógov odučia naši najstarší žiaci z 9.A a 9.B. Ďakujeme všetkým našim pátračkám a pátračom za účasť a skvelý zážitok.

Comments


bottom of page