top of page
Odporúčané príspevky

Rozprávková streda


,,Tradične netradičná streda“ posledného novembrového týždňa sa začala pomerne chladným ránom a preto nám teplotu pri vstupe do školy meral Vlk v teplom kožuchu a evidenciu detí zabezpečovala dobre zababušená Červená Čiapočka.

Riaditeľňu obsadila Kráľovná elfov a v kancelárii zástupkýň úradovali Danka a Janka. V triedach učili víly lesné a vianočné, o technické predmety sa postarali Pat a Mat. Matematiku prvákov vyučovala Vodníčka v krásnom zelenom cylindri...a tých princezničiek, dráčikov, princov, batmanov čo sedelo v laviciach....Kam ste pozreli, samá rozprávková bytosť. Nuž, a ako to už v rozprávkach býva, každá má niekde koniec - z tej našej školskej to však bola iba prvá kapitola J, pretože čarovný adventný čas stojí predo dvermi ........

תגובות


bottom of page