top of page
Odporúčané príspevky

Medzinárodný deň detí v ŠKD


Začiatok júna patrí každoročne deťom. S oslavou tohto dňa sa jednoznačne spája dobrá nálada, príjemná atmosféra a zaujímavé činnosti. Preto si 1.6. vychovávatelia v ŠKD pripravili pre deti zábavné popoludnie. Vďaka slnečnému dňu sa školský dvor premenil na veľké športovisko. Pestrý program bol zostavený z rôznych súťaží a keďže deti sa radi zapájajú do takýchto aktivít, boli nadšení a rozžiarili sa očká každého účastníka tejto vydarenej akcie. Na začiatok sme si dali zahrievaciu hru Ovocníčkovia kde deti museli chodiť za vychovávateľom a pýtať sa ho či predstavuje dané ovocie. Tešili sme sa z toho, že sa do hry zapojili aj pani riaditeľka spolu so zástupkyňami. Ďalšou hrou boli vytvorené stanovištia, kde sa deti mohli zasmiať pri skákaní vo vreci, triafali góly do brány, vyskúšali si zastrieľať na terč alebo prejsť prekážkovou dráhou, snažili sa udržať rovnováhu, aby nespadla loptička z lyžičky, zahádzali si na basketbalový kôš alebo do pyramídy vytvorenej z pohárov. Záverom hier bolo prekvapenie vo forme odmeny desiatkami balónov, sladkosťami od vychovávateľov a dobrou náladou. Prežili sme pekný deň so zaujímavými aktivitami.

Comentários


bottom of page