Odporúčané príspevky
Posledné príspevky

Kométy online


Po dlhšej pauze v škole sa opäť vraciame do školských lavíc. Ako sa nám Kométam z 1. A darilo počas online vzdelávania? Hoci sme na škole najmladší, museli sme sa naučiť najprv pracovať s programom, cez ktorý sme sa učili a samozrejme bez rodičov by sme to nedali. Ďakujeme rodičia! Začiatky boli ťažké, no po mesiaci sme už zvládli urobiť pred kamerou aj pokusy. Hoci to nebolo ako v škole a veľa vecí sa nedá robiť cez kameru, na nudu sme sa sťažovať nemohli. Okrem učenia sme si stále zacvičili, aké písmeno sme brali, taký sme mali deň: k písmenu „P“ bola pyžamová párty, k písmenu „T“ fašiangy Turíce...vyrábali sme si škrabošky , k písmenu „K“ , preniesli sme sa do kráľovstva a stali sa z nás princezné a princovia. Popritom nás pani vychovávateľka Nataša učila vyrábať tematické veci k učeniu. Hrali sme rôzne didaktické hry, vymýšľali básničky...bola to zábava, no už sa tešíme do školy. Viac našich fotiek nájdete v školskej fotogalérii

  • White Instagram Icon

© Copyright 2016 by petrik1.

Kontaktujte nás

Tel: +421-2-52494093

Email: admin@zsderera.sk

Adresa

Jelenia 16,

81105 Bratislava