top of page
Odporúčané príspevky

Kométy bilancujú


Ani sme sa nenazdali a je tu koniec školského roka. Hoci bol pre nás Kométy náročný, zvládli sme to. Zažili sme toho dosť : v rámci projektu sme sadili bylinky, v mesiaci marec- mesiac kníh , sme sa snažili byť aktívni čitatelia. Ušili sme si na šijacom stroji tašky a srdiečka, maľovali na sklo, maľovali vajíčka na Veľkú noc, piekli sme si chlieb, vyrobili agátový med, bazový lekvár, prvý krát sme si urobili vlastný projekt, na prvouke sme si urobili herbár. Už vonku pri športových aktivitách oslávili MDD, vláčik Prešporáčik po nás prišiel pred školu a vyviezol nás na Železnú studničku, kde sme sa výborne vyšantili, prvý krát sme spali v škole. Svätojánsku noc sme si naplno užili, vybehali sme sa, urobili sme si svätojánsky oheň, hľadali poklad, a príjemne unavení tvrdo zaspali, boli sme na exkurzii v Tower Nivy. A úspešne ukončili 1. ročník. A čo bude o rok? Už sa nevieme dočkať ....Hurá na prázdniny!!!!

Comments


bottom of page