top of page
Odporúčané príspevky

Deň detí v ŠKD


Začiatok júna patrí každoročne deťom a preto prvého júna vychovávatelia v ŠKD pripravili pre deti zábavné popoludnie. Pestrý program bol zostavený z rôznych súťaží a keďže deti sa radi zapájajú do takýchto aktivít, boli nadšení a rozžiarili sa očká každého účastníka tejto vydarenej akcie. Vychovávatelia vytvorili stanovištia, kde si deti mohli vyskúšať triafať loptičky do terča, do malých vedierok a tiež basketbalového koša. Deti sa nasmiali na prekážkových dráhach, ktoré zdolali nosením pingpongovej loptičky na lyžičke a náročnejšou disciplínou, kde držali rovnováhu. Tu musela ísť lopta medzi kolená a kniha na chrbát. Záverom hier bolo prekvapenie vo forme sladkej odmeny. Prežili sme pekný deň so zaujímavými aktivitami.

Comentários


bottom of page