top of page
Odporúčané príspevky

Bratislava, moje mesto

Mestská knižnica v Bratislave vyhlásila víťazov 13. ročníka súťaže literárnej, výtvarnej a video tvorby Bratislava, moje mesto. Žiačky a žiaci našej školy boli ocenení vo všetkých súťažných kategoriách! Ráchel zo 4.A sa umiestnila na 3. mieste so svojím literárnym dielom Magická Bratislava, ktoré doplnila aj pestrofarebnými kresbami. Skupina dievčat zo 4.A - Elizabeth, Kristína a Stela - obsadili so svojím komiksom Čarovná škola v Bratislave o pánovi Feferónkovi 2. priečku. V kategórii video sa na 3. mieste umiestnil kolektív žiakov a žiačok zo 4.A, ktorí spracovali tému Aké povolanie chýba v Bratislave? A viete, aké povolanie to podľa nich je? No predsa profesionálni vnuci! A verte, či nie, oni už toto povolanie aktívne zavádzajú do praxe v staromestských seniorcentrách s obrovskou podporou pani učiteľky Janky Šmajdovej . A aby tých cien nebolo málo a mohla sa nám z toľkej radosti krútiť hlava, v rovnakej kategórii získali žiačky z 5.A - Denisa, Júlia a Natália - 1. cenu. Spracovali tému Keby bola v Bratislave škola kúziel, bola by tu! a vytvorili pod vedením pani učiteľky Ivany Kettnerovej videogrotesku Matematický elixír. Učiteľky bosorky si v tomto videu zahrali pani učiteľky Nela Markovicsová a Viki Marković. Obe videá vznikli za intenzívnej technickej podpory pani logopédky Kataríny Farkašovej.

Srdečne gratulujeme!!!

Comments


bottom of page