top of page
Odporúčané príspevky

Človeče nehnevaj sa


Po dlhšom čase sme sa opäť 2.B a 2.C vybrali k našim „adoptívnym starkým“ v Domove dôchodcov v Ružinove. Tentoraz sme zorganizovali turnaj „Človeče nehnevaj sa“.( Veru niektorí sme sa aj hnevali. )Turnaja sa zúčastnilo 24 súťažiacich. Hralo sa na 6 miestach po 4 hráčoch – 2 starkí a 2 žiaci. Boli 2 súťažné kolá, ktoré rozhodli kto postúpi do finále. Vo finále boli 6 hráči – 3 starkí a 3 žiaci (keby sme to takto chceli naplánovať, nikdy by to tak nevyšlo). Bolo to veľmi tesné a napínavé – tak sme nakoniec rozhodli, že na každom mieste boli 2 hráči. Prví traja dostali medailu a prvé miesto torta, druhé miesto bábovka, tretie miesto dezert. Neobišli sme ani všetkých zúčastnených, ktorí dostali sladkú odmenu. Bola to skvelá akcia a dúfame, že čoskoro sa opäť niečoho takého zúčastníme.

bottom of page