Odporúčané príspevky
Posledné príspevky

Exkurzia do Pezinka


S príchodom jesene prišli aj zaujímavé akcie. Jedna z nich bola exkurzia do Pezinka. Vo štvrtok 26.9.sme MY druháci museli vstávať oveľa skôr ako zvyčajne. Skoro ráno nám išiel vlak. Plní elánu sme už ráno stáli pred školou a nikto nemeškal-takmer. Cesta bola rýchla a krátka. V Pezinku sme nastúpili na miestnu MHD a tak sa vyviezli až k Schaubmarovmu mlynu. Tam na nás čakali sprievodkyne, ktoré mali pre nás pripravený program. Dozvedeli sme sa všetko o histórií mlyna aj ho pre nás spustili - je to jediný, ešte funkčný svojho druhu na Slovensku. Keďže sa program volal „ušité na mieru“ našou úlohou bolo ušiť si vrecúško na hocičo. Tak to rýchlo ubehlo, že sme si ho nestihli došiť a už sme boli v škole.

  • White Instagram Icon

© Copyright 2016 by petrik1.

Kontaktujte nás

Tel: +421-2-52494093

Email: admin@zsderera.sk

Adresa

Jelenia 16,

81105 Bratislava