top of page
Odporúčané príspevky

Ako usilovne pracujú včielky


V rámci environmentálneho projektu, sme sa vybrali pozrieť, ako usilovne pracujú včielky. Keďže do takmer všetkých bioproduktov, ktoré vyrábame používame včelie produkty, boli sme na to zvedaví. K pánovi včelárovi Dedinskému sme sa vybrali vlakom. Urobili sme si prechádzku okolo Devínskeho jazera. Pán včelár nám urobil krátku prednášku o včelách, ktorá bola inak veľmi zaujímavá a na konci sme mali aj krátky test. Tí, ktorí boli úspešní mohli ochutnať zo všetkých druhoch medu. A čo si myslíte? Boli sme úspešní? Samozrejme! Všetci sme si výborne pochutnali na sladkom, ale aj štipľavom čili mede. Mňam! Aj sviečku sme si urobili, pozreli si ako sa stáča med , no a nakoniec sme si mohli kúpiť med. S naplneným bruchom sme sa opäť vlakom vrátili do školy.

bottom of page