Odporúčané príspevky
Posledné príspevky

Európsky týždeň mobility


Naši žiaci z 2. a 3. ročníka sa v rámci Európskeho týždňa mobility zúčastnili na akcii Deň mobility pre deti, ktorú organizovalo Ministerstvo dopravy a výstavby SR. Žiaci si zajazdili na kolobežkách na dopravnom ihrisku. Pri stánku ZSSK si mohli vyskúšať ako vlakvedúci vytlačiť lístok, či vyzdobiť šiltovku. S pani policajtkou si zopakovali, ako sa zodpovedne správať na ceste. Pozreli si ako sa správne starať o bicykel. Predstavili im systém nových verejných bicyklov v Bratislave a mnohé ďalšie aktivity. Všetkým sa nám veľmi páčilo a už sa tešíme na druhý ročník tejto zaujímavej akcie. Ďakujeme usporiadateľom pánovi Petrovi Klučkovi - národnému cyklokoordinárovi a pánovi Petrovi Rozsarovi z Ministerstva dopravy a výstavby SR.

  • White Instagram Icon

© Copyright 2016 by petrik1.

Kontaktujte nás

Tel: +421-2-52494093

Email: admin@zsderera.sk

Adresa

Jelenia 16,

81105 Bratislava