top of page
Odporúčané príspevky

Európsky týždeň športu a „PohniNozdrou“Milí rodičia, žiaci Budúci týždeň bude na našej škole trochu výnimočný. Čaká nás akcia:” Pohni nozdrou”. Táto akcia sa koná v rámci tzv. Európskeho týždňa športu, ktorá je iniciatívou Európskej komisie na podporu športu a fyzickej aktivity v celej Európe. V roku 2018 pobeží už jeho 4. ročník. Európsky týždeň športu sa koná v 38 krajinách Európy od 23. do 30. septembra. Na našej škole bude prebiehať tento rok od 24. do 28.septembra. Čo sa bude diať? Žiakov celej školy čaká turnaj vo vybíjanej, pričom pre prípravkárov, prvákov a druhákov bude upravená verzia. Víťazný tím z najstarších žiakov bude nakoniec hrať aj proti učiteľom. Čo to znamená pre vás? Napr. že môžete chodiť (vy žiaci ;) celý týždeň do školy v športovom oblečení :D No, nezabudnite si prosím od zajtra nosiť okrem teplákov, aj svoje učebnice a pomôcky do školy, nakoľko vyučovanie bude prebiehať podľa platného rozvrhu. Teším sa nielen na stretnutia s vami, ale aj na záverečný zápas. A nezabudnite si priniesť nielen dobrú náladu, ale hlavne vodu :) Roman Javilák

bottom of page