top of page
Odporúčané príspevky

Exkurzia do Svätého Jura


19.6.-20.6.2018 sme sa vybrali na exkurziu do Svätého Jura a na hrad Biely kameň. Ráno sme vyrazili vlakom do Sv. Jura. Na hotel sme došli akurát na obed. Najedli sme sa, ubytovali a oddýchli na izbách. Po oddychu sme si išli zahrať hry. Večera nám chutila , ale bolo nám ešte málo. Išli sme nazbierať drevo na večernú opekačku. Keď sa zotmelo išli sme si vyskúšať našu odvahu do lesa. Báli sme sa, ale podarilo sa nám urobiť skúšku odvahy, a za to sme si vyhľadali sladkú odmenu. Po dní plnom zážitkov sme zaspali ako polená a sladko spali až do rána. Po raňajkách sme vyrazili na hrad Biely kameň. Tam sme preskúmali zákutia zrúcaniny, vyplašili všetky zvieratá. A vlakom sme sa presunuli do Bratislavy. Škoda, že sme boli tak krátko.

bottom of page