top of page
Odporúčané príspevky

Najkrajšia fašiangová maska

Vyhodnotenie II. ročníka súťaže o najkrajšiu fašiangovú masku Naši žiaci piateho, šiesteho, siedmeho a ôsmeho ročníka - víťazi školského kola: - Oliver Boskovič V.A - Sabina Králiková V.A - Robert Martin Meszároš V.A - Sandra Kolárová V.A - Gabika Jerglová V.A - Karolína Bánovcová VI.B - Michaela Patlovičová VI.B - Matúš Červený VII.A - Adriana Szlováková VIII.A, mali vystavené svoje výtvarné dielka v Zichyho paláci spolu so žiakmi škôl MČ Bratislava -Staré mesto. Vyhodnotenie fašiangových masiek sa uskutočnilo 8.marca 2017 a ceny odovzdával pán starosta Starého Mesta pán Radoslav Števčík. Máme veľkú radosť, že medzi ocenenými žiakmi bol aj náš Oliver Boskovič, ktorého maska sa umiestnila na krásnom treťom mieste! Oliverovi všetci srdečne gratulujeme a ďakujeme aj ostatným žiakom za príkladnú reprezentáciu našej školy, ktorá tiež dostala ďakovný list a knihu. Viacej fotiek z podujatia si môžete pozrieť v našej fotogalérii

bottom of page