top of page
Odporúčané príspevky

Škola v prírode v kaštieli Antonstál


V dňoch od 30.5. – 3.6.2022 sa 4.A,B zúčastnili ŠvP v kaštieli Antonstál, Nemšová. Už pri príchode do kaštieľa nám odišiel signál a začal náš detox. Každodenný doobedný program sa niesol v duchu lesnej pedagogiky, ktorú nám zabezpečili odborníci na slovo vzatý – dámy a páni horári. V popoludňajších hodinách sme absolvovali - skláreň v Nemšovej, kúpele v Trenčianskych Tepliciach, kde samozrejme nemohli chýbať famózne oblátky. Počas nášho pobytu sme my deti mali sviatok – MDD. Ten sa niesol v športovom duchu plnom hier a zábavy. Najväčšiu radosť sme mali z balónovej vojny, večernej opekačky a záverečnej diskotéky. Posledný deň sme strávili v meste módy – Trenčíne, kde sme si dali zmrzlinu pod Trenčianskych hradom a v neďalekom lese sme vyskúšali našu zdatnosť na lanovej dráhe Tarzánia. O tom, ako sme sa mali skvele svedčí aj naša fotodokumentácia.


Comments


bottom of page