top of page
Odporúčané príspevky

Čarodejnícky štvrtok


Vďaka nášmu netradičnému štvrtku sme sa posledný deň pred prázdninami preniesli do čarodejníckeho sveta kúziel. Chceme pochváliť všetkých, ktorí si tento deň na škole Harryho Dérera užili zábavu vo svojich kostýmoch a najmä tých, ktorí sa zapojili do súťaže o najkrajší vlastnoručne vyrobený čarodejnícky prútik. Členovia Žiackej školskej rady mali naozaj ťažkú úlohu, rozhodnúť o víťazných prútikoch. Napokon sa ale zhodli na týchto menách: Michal Hugo z 2. B, Martina Emerencia z 3. A, Arthur z 3. A, Karolína z 5. A a Elenka zo 6. A. Všetkým žiačkám a žiakom ďakujeme za aktívne plnenie našich netradičných úloh a sľubujeme Vám, že sa máte na čo tešiť, pretože aj november nám prinesie netradičný posledný deň v mesiaci. Aký? To sa nechajte prekvapiť. Čoskoro vyhlásime ďalšiu úlohu.

Ahojte kamaráti.

Vaša Lenka z 9. A.

Comments


bottom of page