top of page
Odporúčané príspevky

3D Land galéria a Stará radnica


V rámci predmetu Región školy, sme sa 29.9. triedy 3.A s 3.B zúčastnili na exkurzii v 3D Land galérii, ktorá nás očarila svojimi obrazmi vytvorenými na základe optickej ilúzie. Žiaci si mohli vyskúšať byť v blízkosti divokej šelmy, nachádzať sa vo vzduchovej bubline pod morom, alebo sedieť na dlani obrovitánskej gorile. Bola to nevšedná zábava a príležitosť porovnať zábavu a vymoženosti dnešnej technológie zábavy, hry a fantázie s hračkami detí v našej minulosti, ktorú sme mohli vidieť na expozícii hračiek v Starej radnici. Vystavené boli hry a hračky z dávnych čias, ktoré si už dnes nevieme ani predstaviť. Niekedy je to naozaj vzácne vyskúšať si spôsob života našich predkov, aby sme si viac vážili súčasnosť a zachovali kultúru a tradície, ktoré nás stále viac a viac obohacujú v našej tvorivosti.


Comments


bottom of page