top of page
Odporúčané príspevky

O aktuálnej epidemiologickej situácii

Vážení rodičia, zasielame Vám preventívne opatrenia v súvislosti s aktuálnou epidemiologickou situáciou si Vám dovoľujeme zaslať nasledovné informácie. Niektorí z Vás absolvovali dovolenku počas jarných prázdnin v rizikových krajinách. Ak ste sa vrátili po prázdninách z lyžovačky v severnom Taliansku alebo ste vycestovali do iných rizikových krajín, prípadne ste prijali návštevu z týchto krajín, považujeme za dôležité upozorniť Vás, aby ste tejto téme venovali dostatočnú pozornosť. Prosím o dôsledne dodržiavanie všetkých odporúčaní hlavného hygienika SR. Upozorňujeme Vás, že v prípade výskytu chrípkového ochorenia nechajte žiakov v domácom prostredí, aby sa zabránilo šíreniu chrípky a aby sa vylúčili aj všetky možné riziká....čítajte ďalej...

bottom of page