Odporúčané príspevky
Posledné príspevky

Zeleň a ochrana prírody


Hneď po jesenných prázdninách sme sa zúčastnili workshopu Zeleň a ochrana prírody. Toto podujatie bolo organizované OZ Živica a Metropolitným inštitútom Bratislava v rámci projektu DETI PRE BRATISLAVU. Na začiatku workshopu sme sa rozprávali, čo nám v okolí našej školy najviac chýba. Keď ste hádali, že zeleň, tak je to správne. Prednášajúca nám formou prezentácie ukázala, ako by sme si okolie našej školy mohli skrášliť a ukázala nám aj praktické ukážky v ich záhrade. Návrhy to boli veľmi zaujímavé. Nakoniec sme nakreslili, ako by sme my, žiaci 2.B a 2.C, skrášlili okolie školy a svoje návrhy sme prezentovali. Veď sa pozrite samy (vo fotogalérii).

  • White Instagram Icon

© Copyright 2016 by petrik1.

Kontaktujte nás

Tel: +421-2-52494093

Email: admin@zsderera.sk

Adresa

Jelenia 16,

81105 Bratislava