top of page
Odporúčané príspevky

Na Kamzíku


Posledný školský týždeň, aby sme sa vyhli mestským horúčavám, sme sa my prváci vybrali do lesa na neďaleký ôsmy mlyn Klepáč na Železnej studničke. Na Klepáči nás privítala Gabika so svojimi štvornohými pomocníkmi Catom, Caramelom a Citrónom. S animátormi Šebom a Samom, sme išli po stopách vojakov z 1.sv. vojny, ktorí sa ukrývali v bunkrom. A viete, koľko ich je? Je ich tam 26 a my sme navštívili 3 z nich. Obecnejšiu prestávku sme mali na Kamzíku, kde nás čakal výdatný obed a po ňom sme sa vybrali pozrieť ešte netopierí bunker. Keď sme sa vrátili na Klepáč, ubytovali sme sa, naolovrantovali a šup na trampolínu. Večer sme trávili, ako ináč operačkou a nechýbala ani nočná hra – skúška odvahy. Unavení a spokojní sme neskoro v noci zaspali. Ráno nás čakala skorá rozcvička, raňajky a balenie. No nešli sme domov. Išli sme na neďaleký Ranč – kde nás čakal ujo Dušan s koníkmi a pridali sa k nám aj žiaci 4.B. Kým jedna skupina jazdila na koni, druhá využili blízky potok na osvieženie. Keď sme sa povozili, vyčvachtali, pobrali sme sa do školy. Výlet bol super, a už sa tešíme na budúci výlet, kam pôjdeme.

bottom of page