Odporúčané príspevky
Posledné príspevky

Noc v škole


29.5.2019 sme mali Indiánsku noc v škole. Vyrábali sme si čelenky, tričká, každý si dal indiánske meno, prichystali sme si večeru, každý kmeň iné jedlo, napr. pizzu, špagety, smotanový dezert a kokosové guličky, typické indiánske jedlo. Keď sme sa do sýta najedli, tak sme začali plniť športové úlohy. Zastrieľali sme si z luku, mali skúšku odvahy v telocvični no a nakoniec sme o polnoci hľadali poklad. Indície boli ukryté od prízemia až po najvrchnejšie poschodie. Tešili sme sa, že sme mohli svietiť iba baterkami. Ráno sme si najprv museli urobiť poriadok, umyť sa a pripravili sme si raňajky. A tým sme našu Indiánsku noc zavŕšili.

  • White Instagram Icon

© Copyright 2016 by petrik1.

Kontaktujte nás

Tel: +421-2-52494093

Email: admin@zsderera.sk

Adresa

Jelenia 16,

81105 Bratislava