top of page
Odporúčané príspevky

Čo sme robili v septembri

Pre väčšinu žiakov september znamená stretnutie kamarátov po prázdninách plných zážitkov. Pre prváčikov sa v septembri otvára úplne nový, iný svet. No už po prvom mesiaci sú riadnymi členmi našej veľkej školskej rodiny. Pobyt v škole nie je iba o učení. Tak ako september hýri v prírode krásnymi farbami, náš školský september v škole hýril rôznorodými aktivitami. 3.9. sme slávnostne otvorili našu školskú bránu a privítali všetkých starých i nových žiakov 6.9. žiaci 2.A odcestovali do Dunajskej Stredy, aby v rámci projektu Povolanie mojich rodičov navštívili zmrzlináreň 10.9. žiaci primárneho vzdelávania navštívili historickú budovu SND a s napätím sledovali príbeh Snehulienky a siedmych pretekárov 19.9. žiaci 1.B a 1.C navštívili dramatické centrum EDUdrama v Novej cvernovke, kde prostredníctvom programu „Kľúč k dobrodružstvu“ rozvíjali svoju kreativitu, komunikačné schopnosti a prácu v skupine 21.9. druháci a tretiaci ukončili Európsky týždeň mobility akciou Deň mobility pre deti, ktorú pripravilo pre nás Ministerstvo dopravy a výstavby SR – akcie zamerané na dopravnú bezpečnosť a znalosť dopravných predpisov 24. – 28.9. Týždeň európskeho športu bol naozaj plný športu, vybíjanej, víťazstiev a emócií, ukončený zápasom zápasov ôsmaci kontra učitelia a sladkými odmenami pre víťazov jednotlivých kategórii – chutnými tortami 28.9. v rámci ŠKD nás zdravotníčky ČK oboznámili s poskytovaním prvej pomoci zraneným osobám. V rámci prípravy na budúce povolanie sa naši deviataci zúčastnili prezentácie stredných škôl bratislavského kraja.

bottom of page