top of page
Odporúčané príspevky

Čítanie nás bavíRovnomenné podujatie pre našich druhákov (II.B, II.C) a tretiakov (III.C) zorganizovali pani knihovníčky zo Staromestskej knižnice na Záhrebskej ulici. Podujatie bolo organizované prostredníctvom pútavej interpretácie knižky veľmi známej holandskej autorky detskej literatúry „Annie“ Schmidt Špinuška v podaní Uja Mrkvičku. V príbehu vystupuje roztomilé, ale zato najšpinavšie dievčatko na svete, plné nápadov. Jeho najvernejším priateľom je psík Babroš. Knižka prináša veľmi pútavé príbehy o tom, čo všetko sa podarilo Špinuške vyviesť. Naši druháci pripojili k podujatiu aj zaujímavé ilustrácie, z ktorých pani knihovníčky urobili malú výstavku. Pani knihovníčkam touto cestou veľmi pekne ďakujeme a radi sa zúčastníme aj ďalších podujatí v „našej“ malej útulnej knižnici. Viac fotiek z podujatia si nádete v našej fotogalérii

bottom of page