top of page
Odporúčané príspevky

Aktivity v januári 2017

9. januára (pondelok) Návrat do školy po prázdninách 10. januára (utorok) Návšteva knižnice 3. ročník 13. januára (piatok) Návšteva knižnice a pirátsky deň 2. A 16. januára (pondelok) Rada rodičov 16,15 hod. Rodičovské združenie 16,30 hod. 18. januára (streda) Návšteva Mestečka povolaní 4. ročník 24. januára (utorok) Divadielko v ŠKD o 14,00 hod. O deduškovi Mrázikovi 27. januára (piatok) Netradičný piatok: P R U H O V A N Ý Medzinárodný deň pamiatky obetí holokaustu – rozhlasové okienko Návšteva knižnice 4. ročník 30. januára (pondelok) Výchovný koncert vo V-klube 9. ročník Európsky deň ochrany osobných údajov – rozhlasové okienko 31. januára (utorok) Odovzdávanie polročných vysvedčení (počas poslednej vyučovacej hodiny)

bottom of page