V stredu navštívili deti z 2. A knižnicu, kde ich čakal pekný program s knihou a aktivitami. Najprv pracovali na pracovnom liste, kde si pripomenuli, čo v knižnici nájdeme a ako sa v nej správame. Potom im pani knihovníčka prečítala príbeh Magdalenka a psík z knižnice, ktorý ich veľmi zaujal. Na záver si deti overili svoje vedomosti v kvíze o psíkoch.
Ďakujeme knižnici za príjemné dopoludnie plné čítania, učenia a dobrej nálady.