top of page
Odporúčané príspevky

Štvrtácka noc v škole


Jednou z najkrajších akcií je Noc v škole. Pre nás štvrtákov to bola „rozlúčková“. Zľakli ste sa? Nemusíte. Rozlúčková preto, lebo sme sa na nej rozlúčili s pani učiteľkami Veronikou Kovácsovou a Zuzanou Miškovskou, ktoré nás učili na prvom stupni a s pani vychovávateľkou Marínou Klátikovou. Večer začal veľmi zaujímavo – pečením si vlastnej pizze. Naučili sme sa naťahovať cesto, aby sme mali dostatočne veľkú pizzu, naukladali sa ňu syr, šunku a kukuricu. Bola skvelá. Po večeri sme si zahrali súťaže na školskom dvore. A keď už bola tma, tak sme si spravili nočnú diskotéku. Po diskotéke sme si opekali Marshmallovs. Bolo nám sladko až za ušami. Večer bez rozprávky? To v žiadnom prípade. Že trvala skoro 2,5 hodiny. Nevadí. Veď noc v škole je o zábave.

Comments


bottom of page